הובלה אווירית

משלוחים בינלאומיים הם כיום חלק בלתי נפרד מההתנהלות של כל אחד מאיתנו. מעטים הם האנשים שלא מזמינים או הזמינו בעבר מהאינטרנט, ובכל מקרה, כולנו מכירים את ההתעסקות הלוגיסטית, הגבלות המיסוי ואת פרוצדורת הקבלה של החבילות דרך הדואר המקומי או חברות המשלוח האחרות. בתוך כך, עולם המשלוחים הוא נרחב וגדול יותר, עם מגוון רחב של אפשרויות שונות. כיום, כל אחד יכול לשלוח מוצרים מצד אחד של העולם לצד השני, בלי הרבה בעיה, ועם מעט לוגיסטיקה באופן יחסי. האתגר הוא למצוא את הדרך הטובה ביותר לשלוח את החבילות, ולעשות זאת באמצעות החברה הטובה ביותר.אילו יתרונות מציעה הובלה אווירית?

הובלה אווירית היא כמובן הדרך העדיפה לשלוח חבילות סטנדרטיות ממקום למקום, שכן היא המהירה ביותר, בהשוואה לכל שיטות השילוח האחרות. היא מאפשרת להגיע לכל מקום על הגלובוס בתוך יממה פחות או יותר, וזה כמובן עדיף על המשלוחים הימיים, שאמנם יכולים לסחוב משלוחים גדולים במיוחד ואף תעשייתיים, אך לוקחים לרוב בין שבוע לשבועיים. המטוסים של היום מסוגלים לקחת איתם משקל רב, והדרך הזו היא מאוד אפקטיבית עבור הרבה מאוד משלוחים, ולכן היא גם מעט יקרה יותר מהפתרונות האחרים.כיצד מתבצעת הובלה אווירית?

הובלה אווירית מתבצעת לרוב על מטוסי תובלה, שיכולים להכיל בתוכם כמות גדולה של חבילות. עם זאת, זה לא משהו שמתקרב לכמות הציוד שמסוגלת לקחת אוניה. ההובלה מתבצעת בצורה מהירה מאוד, עם חברות שיודעות כיצד לחלק ולאבטח את המוצרים, ובתוך כך, לספק להם הגנה וביטוחים כנדרש.מה העלות של הובלה אווירית?

העלות של הובלה אווירית מתחלקת ליחידת משקל. הנוסחה היא פשוטה ואומרת שככל שמשקל המטען הולך ועולה, נשלם פחות פר קילו. עם זאת, יש כיום הרבה חברות שמציעות מחיר אחיד פר קילו, אם כי מדובר בתכנית שאיננה מתאימה בהכרח לכל אחד. אנשים שרוצים לבצע משלוח, צריכים לחפש אחר חברה שתהיה מוכנה להוריד בעלות, ובייחוד כאשר מדובר בכמות גדולה של חבילות.למי מתאים ומיועד שירות זה?

הובלה אווירית יכולה להתאים לכמה סוגים של לקוחות. ראשית, היא מתאימה לאנשים שרוצים להעביר חבילה בצורה מהירה מאוד לצד השני של העולם. גם העברות רחוקות במיוחד יכולות להגיע ליעד בתוך יום או יומיים, וזה בניגוד לאלטרנטיבות, שם תצטרכו לחכות כמה ימים. גם לקוחות עסקיים יכולים ליהנות מהשירותים הללו, אך גם לקוחות פרטיים, שמעוניינים גם הם להעביר חבילות במהירות לכמעט כל יעד בעולם.איזה סוג של מסמכים נדרשים לשם ביצוע ההובלה?

לכל הובלה אווירית נדרש מסמך הנקרא שטר המטען באוויר. המסמך מהווה סוג של אסמכתא להסכם ההובלה על ידי החברה המבצעת. גם כשהמטען נמצא באוויר, מישהו צריך לקחת עליו אחריות, והוא מהווה גם את מסמך ההתחשבנות לעלות ההובלה. הפרוצדורה היא מאוד נוחה אם מבצעים את ההובלה עם חברת שליחויות איכותית שדואגת לנושא הבירוקרטיה והטפסים הנדרשים. הבחירה בחברה הנכונה במקרים הללו היא קריטית והיא זו שתבטיח את הצלחתו של ההליך.מהי חשיבותה העסקית של הובלה כזו?

העולם העסקי הוא עולם מאוד דינמי ותזזיתי. בהרבה מקרים מוצאים את עצמם עובדים בחברות או אנשי עסקים, תחת דד ליינים ולחץ זמנים שקשה מאוד לתאר. אם הלקוח לא יקבל את מה שהוא צריך בזמן נקוב, כל העסקה עלולה ליפול. לכן, במקרים רבים, הפתרון היחיד הוא ביצוע הובלה אווירית באופן ייעודי, על מנת להגיע ללקוח או לחברה אחרת בצד השני של העולם, בצורה המהירה ביותר.איך עובד הנושא של מעקב אחרי חבילות?

יש הרבה מאוד חבילות שעוברות ידיים בכל יום, ודרך חברות המשלוח, אפשר לבצע מעקב מדויק אחר החבילה ולעדכן את הנמען היכן היא נמצאת בכל רגע נתון כמעט. זהו שירות חשוב מאוד עבור שני הצדדים, על מנת לחסוך בזמן ולסדר את היום בהתאם לקבלת המשלוח. חברות המשלוחים גם מקיימות יחסים עסקיים עם גורמים שונים בעולם התעופה, מה שמאפשר להן לקבל מידע וקדימות על פני חברות אחרות.האם שירותי המשלוחים עובדים במשך כל שעות היממה?

שירותי המשלוחים הגלובליים עובדים במשך כל שעות היממה, גם בחגים, אם כי בישראל, כידוע לא עובדים בסופי השבוע. עם זאת, יש דרכים להעביר את המשלוח ללקוח גם בסופי השבוע, וזאת דרך חברות תעופה זרות, ובמסגרת שיתופי פעולה עם חברות שילוח במדינות אחרות. כל הערך המוסף של הובלה האווירית זה המיידיות, והן צריכות לתת מענה ללקוחות שלהן במשך כל שעות היממה.מדוע חשוב וכדאי לפנות לחברת שילוח מקצועית?

הצורך לעבוד כיום בצורה מהירה הוא חשוב. חברות טובות מבינות זאת, ומזרזות מאוד את הסיפור הלוגיסטי והצורך לעבוד עם טפסים וביטוחים. חברה אשר נותנת את הערך המוסף היא כזו שמצליחה להוריד מהכתפיים של הלקוח את כל ההתעסקות, ולקחת על עצמה להביא את המשלוח לנמען בצורה המהירה ביותר, מבלי להטריד את הלקוחות שלה. שירות שכזה, הוא שירות שאין שני לו בעולם המשלוחים, והוא שווה את הכסף שנגבה עבורו. חברה טובה מעניקה גם שירות של ליווי אישי ומענה צמוד, למתן מעטפת מושלמת של שירותים ללקוח.


 

לחץ פעמיים לעריכת הטקסט

logo בניית אתרים