הובלה ימית


בכל רגע נתון יש אין ספור אוניות וספינות אשר מסתובבות בים הפתוח בכל רחבי העולם, ועליהן טונות על גבי טונות של מכולות עמוסות במשלוחים. העולם הפך מזמן לכפר גלובלי, ועם התפתחות המשלוחים באינטרנט, זה רק טבעי שישונעו משלוחים ממקומות רבים מאד בעולם. ניתן להגיע כיום להרבה יותר מקומות מרוחקים מבעבר, תודות למגוון של פתרונות המוצעים לנו, הן כלקוחות פרטיים והן כלקוחות עסקיים. משלוחים של הובלה ימית הם כמובן נפוצים ופופולאריים מאוד, והסיבות לכך הן רבות.


מדוע משלוחי הובלה ימית הם פופולאריים?


משלוחי הובלה ימית נחשבים פופולאריים מאוד שכן שהם זולים באופן יחסי, ובנוסף, הם מתאימים במיוחד למשלוחים גדולים. המשלוחים הימיים באים לידי שימוש בכמעט כל סוג של משלוח, אלא אם כן מבקשים ספציפית לעשות זאת בדרך אחרת, כמו משלוח יבשתי או משלוח אווירי. לספינות יש יכולת העמסה רבה יותר, וכמובן, הרבה יותר זול להשתמש בשירותי הנמל מאשר בשירותים אוויריים, הידועים כמהירים הרבה יותר, אך גם יקרים מאד. כאשר נכנס למשוואה השיקול הכלכלי, אין ספק שאפשרות של הובלה ימית בהחלט אופציה ראויה.


מה הפרוצדורה של משלוחי הובלה ימית?


הפרוצדורה כיום מבחינת הלקוח היא די פשוטה. כאשר מדובר בחבילה קטנה, ניתן לשלוח את החבילה בדואר או דרך חברת שילוחים. אולם, כאשר מדובר במשלוחים גדולים יותר, או גדולים במיוחד, כמו תכולה של בית, יש צורך לפנות לחברה ייעודית שתעזור לכם להתגבר על המכשולים השונים, כמו לוגיסטיקה ובירוקרטיה. לרוב, המשלוח ייארז במכולה ייעודית, או כחלק ממכולה מעורבת (תלוי בגודל המשלוח) ויגיע ליעד בתוך חמישה עד שבעה ימי עסקים.


מה היתרונות של משלוחי הובלה ימית ללקוח הפרטי?


הלקוחות הפרטיים משתמשים לרוב בהובלה ימית גם אם ירצו וגם אם לאו. מרבית המשלוחים הפרטיים עוברים בים עד ליעד, אך אם מדובר במשלוח גדול, או כזה שכולל תכולה של דירה בתור מכלית, נדרשת חברה ייעודית, שתסייע בכך. זה נכון במיוחד לנושא של רילוקיישן או יבוא אישי של מוצר כמו רכב. כדי לשמור על הציוד, לשנע אותו נכונה ולאחסן אותו כולל ביטוחים, צריך איש מקצוע שילווה אתכם בתהליך, כמותו תוכלו למצוא בחברות המתמחות בתחום, כדוגמת TDY.


מה היתרונות של משלוחי הובלה ימית ללקוח העסקי?


חברות רבות כיום בישראל, קטנות וגדולות כאחת, עובדות עם גורמים עסקיים בנקודות שונות ברחבי הגלובוס. כל שכיר או בעל עסק מכיר את נושא הדחיפות, וזה נכון גם להעברת משלוחים לנקודות שונות בעולם. משלוח ימי הוא הפרקטי ביותר, ובמחיר הנוח ביותר,  ולכן הוא בא לידי שימוש בהרבה מאוד עסקאות. המשלוחים הבינוניים והגדולים צריכים לקבל את הטיפול הנכון מבחינה לוגיסטית, מבחינת ביטוח ואחסון, ולכן, גם כאן, חשוב מאוד לעבוד עם חברה מקצועית שדואגת להכול מא' ועד ת'.


מה היתרון של חברת שילוח טובה?

חברת משלוחים טובה דואגת לנושא הבירוקרטי, שעבור רבים הוא גם המאתגר, או המעיק ביותר. לעיתים, ובמיוחד במשלוחים גדולים, יש התעסקות לוגיסטית מעיקה מאוד. יש צורך לעבוד מול הרשויות, להשיג את הרישיונות הנדרשים, לדאוג להעמסה ולביטוחים וכמובן לפנות ולעבוד גם מול גורמים במדינת היעד. ככל שלחברה יהיו קשרים טובים יותר במדינות רבות יותר בעולם, כך הערך שלה עולה בעיני הלקוח, וזה כלל לא משנה אם מדובר בלקוח עסקי או לקוח פרטי.


מה המחיר של משלוח הובלה ימית?


מחירי המשלוחים בהובלות הימיות משתנה בהתאם לגודל המשלוח. לרוב, מקבל הלקוח הצעת מחיר לפי משקל, כאשר ככל שהמשלוח כבד יותר, משלמים פחות פר קילו. עם זאת, יש גם משמעות אם מדובר במכולה שלמה ויחידה, או משלוח שיכול להיכנס למכולה מחולקת. כך, יש הרבה מאוד אלמנטים בהם תצטרכו איש מקצוע לצדכם, שיצליח להוריד לכם את העלויות של המשלוח ולהבטיח לכם את המענה המתאים במחיר המשתלם.


מה אפשר להעביר באמצעות הובלה ימית?


בניגוד להובלות אוויריות או הובלות יבשתיות, אין באמת הגבלה לגבי מה אפשר להעביר על גבי ספינה. הספינות מסוגלות לסחוב טונות על גבי טונות של מכולות, שמכילות הכול – ממכשירים חשמליים קטנים ועד למטוסים ומבנים. כיום, אין כמעט מגבלות עבור הלקוחות הפרטיים, וגם הלקוחות העסקיים מצליחים לקבל מענה לכל סוג של צורך בו הם נתקלים.


מה האתגרים בנושא של משלוחים ימיים?


עבור האדם הפשוט, משלוח ימי יכול להיות מאוד מורכב. יש צורך לדואג לביטוחים וללוגיסטיקה די מורכבת. כאשר עובדים עם חברת שילוח ייעודית, מקבלים לא רק מענה מסביב לשעון, אלא גם ליווי צמוד עד אשר החבילה מגיעה ליעד. חברה המציעה שירותי הובלה ימית יודעת לתת פתרון לנושא ההעמסה, הטפסים, השילוח, האריזה, הביטוחים, וגם האחסון לאורך טווח, אם זה משהו שהלקוח מבקש. יש יתרונות גדולים מאוד בעבודה עם חברות משלוח טובות, והן מסתכמות בעיקר בראש שקט שהמשלוח יעבור במהרה ועל הצד הטוב ביותר אל היעד.


מתי כדאי להשתמש בשירותי הובלה ימית?


החברות הגדולות עובדות תמיד מסביב לשעון, וגם בישראל אפשר למצוא מענה למשלוחים ימיים מהירים, גם בתקופת החגים ובסופי שבוע. יש משלוחים שלא סובלים דיחוי, וגם החברות המקומיות יודעות שכדי לעמוד בתחרות הגדולה, יש לספק לא רק שירות מעולה, אלא גם זמינות מלאה לאורך כל היממה, לכל לקוח ולקוח.


הובלה ימית בשנת 2022


בשנים האחרונות אנו רואים כי העולם כבר מזמן הפך לכפר גלובלי, משוק מקומי בו כל אחד רוכש תוצרת הארץ עברנו לשוק פתוח וחופשי בו ניתן לרכוש מכל מקום בעולם, בכל זמן ובכל יום. כתוצאה מעולם פתוח וגלובלי אנו רואים כי גם כמויות האוניות וספינות המסחר בים עלו גם הן, מדי יום מגיעים אל חופי ישראל טונות של אוניות יחד עם מכולות עמוסות המחכות לאיסוף ומשלוח פנים ארצי. TDY מתמחה מזה ארבעה עשורים בכל הקשור להובלה ימית והפכה כבר מזמן לביטוי שגור בכל הקשור להובלות ימיות.


מתי אנו נרצה לבחור בשירותי הובלה ימית?


אנשים רבים תוהים מתי אנו נרצה להשתמש בשירותי הובלה ימית, אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי ישנם אין ספור שיטות ודרכים להעברת סחורה ברחבי העולם. כל שיטה אינה מקבילה לאחרת ומאופיינת ביתרונות וחסרונות משלה. אנו נרצה לבחור בהובלה ימית למגוון רחב של מוצרים – הובלה של חומרים מסוכנים, הובלה של מוצרים שבירים, הובלות שאין אפשרות להעביר אותן בדרך אחרת מלבד הובלה ימית. למעשה דרך הובלה ימית אנו יכולים להעביר מגוון רחב של מוצרים מאחר וניתן לשנע עשרות טונות על גבי מכולות – מכשירי חשמל, מטוסים, מבנים, חומרים מסוכנים ועוד.


הובלה ימית – האם קיים ביטוח למטען המובל?


כאשר אנחנו מדברים על הובלה ימית אנו מדברים על אחד מן הפתרונות הטובים והאידיאליים ביותר לשם שינוע של מוצרים רבים. יחד עם זאת, אין זה משנה אם אנחנו מדברים על הובלה ימית, אווירית או כל שיטה אחרת – עלינו לבדוק כי קיים כיסוי ביטוחי למטען. ברוב המקרים אנו מגלים כי חברות לא לוגיסטיקה ושינוע לא לוקחות אחריות בכל הקשור למטען, יחד עם זאת אנו מציעים לכם לבדוק אל מול החברה האם קיים ביטוח למטען שלכם. חברת TDY מתמחה בהובלות יומיות ומוציאה מדי יום עשרות ספינות ואוניות ברחבי העולם יחד עם ביטוחי תכולה מלאים.


הובלה ימית – הבחירה הטבעית של מאות אלפי אנשים


הובלה ימית בשנים האחרונות הפכה לבחירתם הטבעית של מאות אלפי אנשים פרטיים, עסקים ותאגידים ממשלתיים ברחבי העולם. למעשה, ישנם מספר סיבות אשר הפכו את פתרון שינוע זה לפתרון המועדף:

·       יכולת להעביר כמויות רבות של סחורה –  אוניות וספינות ידועות ככלי תחבורה בעל יכולת אחסון גבוהה במיוחד, למעשה ניתן להעביר בעת ובעונה אחת עשרות ואף מאות טונות של ציוד בכל רחבי העולם.

·       מחירים נוחים בהתאם לכמות הסחורה – אם אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי לרוב משלוחים אוויריים יהיו יקרים מעט יותר מהובלה ימית, כמו כן במקרים מסוימים מדובר בהבדלים מהותיים עד לכדי שהשינוע של המוצר עולה יותר מן המוצר עצמו. הובלה ימית נותנת את האפשרות ליהנות מתעריפים נמוכים, יכולת אחסון גבוהה ושינוע למרחקים ארוכים בכל רחבי העולם.

·       עמידות לתנאי מזג האוויר – ספינות מיועדות לסחוב עימם טונות על גבי טונות של סחורות, יחד עם זאת מדובר באחד מן הכלים הבטיחותיים והחזקים ביותר שיש לעולם התחבורה והשינוע להציע. ספינות עמידות בפני נזקי מזג האוויר ונחשבת לבחירה טובה ביותר בהרבה מוצרים אשר פחות מתאימים לחוסר וודאות שבאוויר.


הובלה ימית – בדיקת כדאיות עם TDY


אנו מאמינים כי הובלה ימית היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש, בדיוק לשם כך אנו ממליצים לכם לפנות אל חברה המתמחה בתחום לשם בדיקת כדאיות ואפיון המשלוח שלכם. במהלך בדיקת הכדאיות תעזור לכם החברה להבין האם הובלה ימית היא הבחירה האידיאלית והטובה ביותר בהתאם לאפיון שלכם, כמו כן כמה יעלה לכם לשנע את הסחורה ממקום X לY. חברת TDY מתמחה בהובלה ימית והפכה במרוצת השנים לבחירתם של מאות אלפי לקוחות ברחבי העולם.


בחירת חברה המתמחה בהובלה ימית: מה הם הקריטריונים?


אנו מאמינים כי אחד הדברים החשובים ביותר בהובלה ימית היא בחירת החברה הנכונה שתעבוד איתכם במהלך כל התהליך. יש חשיבות רבה בכל הקשור לחברה שעובדת איתכם הן מבחינת ניהול ותפעול השילוח, מבחינה ביטוחית ובטיחותית. ריכזנו עבורכם מספר קריטריונים שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר בשבילכם:

·       בדקו מה הוא הניסיון של החברה – אחד הקריטריונים המרכזיים בבחירת חברה הוא בחינה של הניסיון שלה. אנו מאמינים כי הובלה ימית היא בגדר מלאכת מחשבת של ממש הדורשת לא מעט התעסקות, הבנה מעמיקה עם עולם השינוע והיבוא ולא מעט יצירתיות. בדקו אודות הניסיון של החברה ועל הידע שלה בתחום. חברת TDY מתמחה למעלה מ – 4 עשורים בכל מה שקשור לעולם השילוח וההובלה הבינלאומיים ובעלת ניסיון רב בהובלות ימיות.

·       מוניטין החברה – אנו מאמינים כי יש חלק גדול מאוד למוניטין החברה. מוניטין החברה בא לספר לנו על הדרך בה החברה התמודדה עם אתגרים גדולים, קטנים ומגוונים ככל שיהיו. כמו כן, על הדרך היצירתית בה היא הצליחה לצאת מסיטואציות לא נעימות ואיך היא משרתת את הלקוחות שלה ברגעי שגרה. חברת TDY הינה חברה בעלת מוניטין רב בתחום השינוע והיבוא ובמהלך ארבעת העשורים האחרונים יצרה לה מוניטין וזה תודות לשירות מקצועי, יעיל והיעדר תביעות ביטוח.

·       התמחות בהובלה ימית – כיום ניתן למצוא אין ספור חברות שונות המציעות פתרונות שינוע לוגיסטיים, יחד עם חשוב לציין כי העובדה שחברה מצטיינת בהובלות אווירות לאו דווקא הופך אותה למומחית בהובלה ימית. לכן, חשוב לבדוק כי החברה איתה אתם עובדים מתמחה בהובלות יומיות וכן יש להם ניסיון שוטף ויום-יומי. חברת TDY מוציאה סחורה מדי יום על עשרות ספינות ואוניות ברחבי העולם בבטחה, ביעילות ובמהירות.


משאירים את כל הפרוצדורה לחברה המתמחה בתחום


כאשר אנחנו מדברים על הובלה ימית אין זה משנה אם מדובר בהובלה לצרכים אישיים או מסחריים אנו מדברים על מלאכה מאתגרת במיוחד ולפעמים אף מלווה בלא מעט בירוקרטיה. כאשר אנחנו עובדים עם חברה המתמחה בתחום אנו יכולים להיות רגועים כי החברה תדאג עבורנו בכל הקשור להעמסה, ביטוחים, רשויות, השגת הרישיונות הנדרשים ועבודה אל מול גורמים במדינת המוצא והיעד – כך שתוכלו ליהנות משקט תעשייתי ולדעת שהטובין שלכם נמצאים בידיים טובות.


הובלה ימית – חברת השילוח הבינלאומי TDY


חברת השילוח הבינלאומית TDY הוקמה בשנת 1977 ומאז חרטה את דגלה כאחת מן החברות החלוצות והמובילות בעולם בתחום השילוח, הלוגיסטיקה והמסחר. היות לשירות מקצועי, איכותי והרצון להישאר תמיד בקדמה בתחום השילוח הפכה החברה לבחירתם הטבעית של מאות אלפי לקוחות ברחבי העולם ולביטוי שגור בפיהם של אנשים רבים המדברים על פתרונות שילוח.

אנו מאמינים כי יחד עם שירות איכותי ומקצועי אנו יכולים להנגיש ללקוחותינו מעטפת מלאה בנושאים נרחבים, אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות משירותי יבוא מקצועיים, אמינים ואיכותיים.


הובלה ימית היא מלאכת מחשבת של ממש, זה הזמן שלכם להתקשר אלינו עוד היום ולאפיין יחד איתנו את הצרכים שלכם לצד הצעת מחיר מפורטת. בחירה נכונה היא בחירה בTDY!


 

logo בניית אתרים