מה זה יבוא אישי?

אנשים רבים תוהים מה זה למעשה יבוא אישי ומה מבדיל בינו לבין יבוא עסקי ו/או מסחרי. כאשר אנחנו מדברים על יבוא אישי אנו מדברים על טובין אשר מוגדרים טובין שאינן למטרות עסקיות ומסחריות, כמו כן על הגורם המייבא לא להיות יבואן. מוצרים המיועדים ליבוא אישי כשמם כן הם צריכים להיות אך ורק לייבוא אישי, פרטי ומשפחתי. כמו כן, ניתן להשתמש בהם בבית עסק בהנחה וטובין אלו לא ישנו את ייעודם ויהיו בעלי ייעוד מסחרי לדוגמא: לפטופ, פלאפון עסקי ואפילו רכב.


יבוא מחול: מה ניתן לייבא?


העולם בו אנו חיים נחשב לעולם חופשי בו ניתן לרכוש ממדינות שונות ברחבי העולם, מדינת ישראל נותנת את האפשרות לאזרחיה לייבא מוצרים ממדינות המקיימות יחסי מסחר ודיפלומטיה עם המדינה. למעשה, ניתן לייבא כיום מגוון רחב של מוצרים אך יחד עם זאת לא מעט מוצרים נאסרים ליבוא מסיבות שונות (ביטחוניות, בריאותיות ועוד).


בין המוצרים אותם לא ניתן לייבא ניתן למצוא:


·       מזונות טריים

·       קורקינטים מממונעים לצד מוצרי רכיבה ממונעים אחרים (בתיקון לחוק שנעשה בשנת 2016 ניתן כיום לייבא באישור מותנה אך המוצר חייב להיות עם הספק מרבי של 250 וואט לצד מגבלת מהירות של 25 ק"מ)

·       חומרים פורנוגרפיים

·       סמים ואמל"ח

·       צעצועים מסוכנים

·       מוצרים בעלי סכנת התקלחות

·       מוצרי הימורים ומכונות מזל

אנו מאמינים כי יבוא מחול הוא מלאכת מחשבת של ממש, בהנחה ויש לכם ספק לגבי אחד המוצרים אותם אתם רוצים לייבא ו/או הייתם רוצים לבדוק כדאיות של ייבוא מוצר אנו מציעים לכם ליצור קשר עם חברה המתמחה בתחום הייבוא ככלל לצד יבוא מחול בפרט.


יבוא אישי: שחרור מהיר מן המכס


כאשר הטובין מגיעים לארץ המקום הראשון אליו הם מגיעים הוא מכס, למעשה כל משלוח אשר מגיע למדינת ישראל מחויב בהליך שחרור מהמכס אשר נעשה ע"י בלדר מקומי. רשות המיסים בישראל לעיתים מערימה קשיים והופכת את עניין היבוא לסיפור לא קל, כמו כן ישנם לא מעט מיסים אותם אנו נצטרך לשלם בלא מעט מן המקרים – מסי קניה, מע"מ ומכס. חברת TDY מתמחה ביבוא אישי ונותנת לכם את האפשרות ליהנות משחרור מהיר מן המכס לצד טיפול יעיל, מקצועי ואיכותי.


יבוא אישי – יבוא רכב


לא מעט אנשים מחליטים מסיבותיהם שלהם לייבא רכב לישראל, אלו יכולים להיות מאחר ומדובר במחירים זולים יותר, דגמים אשר לא ניתנים למציאה בארץ ואף רכבי אספנות. כאשר אנחנו מדברים על יבוא אישי של רכב אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר מצריכה מן הרוכש מילוי של לא מעט טפסים לצד בירוקרטיה ארוכה. לכן, כאשר אנחנו מדברים על יבוא רכב אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות אל מול איש מקצוע המתמחה בתחום היבוא.

למרות מה שרבים נוטים לחשוב יבוא רכב יחיד נחשב ליבוא אישי ולא לייבוא מסחרי ו/או עסקי, אך יחד עם זאת הטיפול בו הוא מעט שונה ודורש יד מקצועית והכוונה לאורך כל התהליך. חסכו לעצמכם את כל הטרטור והטרחה – חברת TDY מתמחה ביבוא אישי ופה על מנת לעזור לכם לבצע את ההליך בצורה מהירה, חכמה ויעילה.

 

בחירת חברה המתמחה ביבוא אישי: איך לעשות זאת נכון?


כאשר אנחנו מדברים על בחירת חברה המתמחה ביבוא אישי אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. המטרה העיקרית שלנו היא לקבל את הטובין שלנו במהירות וביעילות אך באותה הנשימה לשלם כמה שפחות. ריכזנו עבורכם מספר פרמטרים אשר יעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם:

·       ניסיון הוא ערך עליון – אנו מאמינים כי ניסיון הוא ערך עליון והוא מספר לנו לא מעט על פועלה של החברה איתה אנו באים. חברה בעלת ניסיון רב בתחום היבוא היא חברה אשר ראתה לא מעט ויודעת לפעול בדרכים יצירתיות, במהירות ובחכמה תוך כדי ליווי מלא בכל ההליך עד שחרור הטובין שלנו. חברת היבוא והשילוח TDY מתמחה ביבוא אישי לצד פתרונות לוגיסטיים אחרים ובעלת ניסיון של למעלה מ – 40 שנה בתחום.

·       מוניטין החברה – כאשר אנחנו מדברים על מוניטין החברה אנו מדברים על הדרך שלנו לדעת איך החברה התנהלה במרוצת השנים ומתנהלת כיום אל מול לקוחותיה. ישנה חשיבות רבה למוניטין החברה מאחר ומוניטין רע יכול לשקף עבורנו כבר מבעוד מועד כניסה לתהליך ייבוא מסורבל לעומת מוניטין טוב המספר לנו על חברה מקצועית ואיכותית אשר יודעת מה היא עושה. חברת TDY בעלת מוניטין רב בעולם הייבוא והשילוח ובעלת היסטוריה מרשימה יחד עם היעדר תביעות ביטוח.

·       קשרים בשוק העולמי – אנו מאמינים כי מדובר בבונוס לכל דבר ועניין, חברה בעלת קשרים בשוק העולמי יכולה לעזור לנו להזיז את הדברים בצורה יותר מהירה. כמו כן, קשרים עסקיים עוזרים לחברה להביא ללקוחותיה שירותים בתעריפים זולים אף יותר: מוצרי אריזה ושילוח, עלות כיסוי ביטוחי ועוד.

 

על מקצועיות ואיכות לא מתפשרים: TDY


כאשר אנחנו מדברים על יבוא אישי אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש. חברת השילוח הבינלאומית TDY נוסדה בשנת 1977 בניו יורק. במרוצת השנים החברה הפכה לאחת מן החברות המובילות בעולם בתחומי השילוח וההובלה והפכה לבחירתם הטבעית של מאות אלפי לקוחות ברחבי העולם. החברה מחזיקה במוניטין רב יחד עם היסטוריה מרשימה בהיעדר תביעות ביטוח יחד עם ניסיון כביר בתחומי האריזה והשילוח וכך מספקת ללקוחותיה מעטפת מלאה במחירים נוחים.


אנו מאמינים כי על מקצועיות ואיכות לא מתפשרים, זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור TDY!

logo בניית אתרים