יבוא מסחרי

TDY הינה אחת מהחברות הוותיקות והמובילות במשק בכל הקשור לעולם השילוח לצד יבוא מסחרי. במשך למעלה מ – 40 שנה החברה הציבה רף בכל הקשור לשירות מקצועי, אמין וכך צברה לה מוניטין ולקוחות רבים ברחבי העולם.


מה הם ההבדלים בין יבוא אישי למסחרי?


אנשים רבים תוהים מה הם ההבדלים בין יבוא אישי לבין יבוא מסחרי. מכס ישראל מפרסם מעת לעת מספר של תקנות הקובעות האם מדובר ביבוא לשם צרכים אישיים או שמא מדובר ביבוא לצרכים מסחריים. נכון להיום ישנם מספר קריטריונים ליבוא אישי מוגדר:


      טובין אשר לא יובאו לשם מטרות עסקיות

      טובין מיועדים לשימוש אישי ו/או משפחתי ומיובאים בכמות סבירה

      משלוח עד 1000 דולר – עד 30 טובין מאותו הסוג

      משלוח מעל 1000 דולר – עד 5 יחידות מאותו הסוג


כאשר אחת מן התקנות הללו לא מתקיימת הרי שמדובר ביבוא מסחרי. כמו כן, ניתן למצוא מידע באתר של משרד הכלכלה והתעשייה לגבי התקנות במלואם.


האם ניתן לייבא כל מוצר לישראל?


למעשה מדובר באחת השאלות אותה אנו נשאלים הכי הרבה, כאשר אנחנו מדברים על יבוא מוצרים אנו מדברים על עולם שלם ומגוון הכולל בתוכו לא מעט תקנות ורגולציות. נכון להיום ישנם לא מעט מוצרים אותם לא ניתן לייבא ו/או מוצרים אשר ניתן לייבא בהתאם לתו תקן מסוים. לדוגמא::

·       חומרים פורנוגרפיים

·       מזון טרי

·       קורקינטים ממונעים (באישור מותנה, הספק מרבי של  250 וואט ומהירות שלא עולה על 25 קמ"ש).

·       צעצועים מסוכנים

·       סמים

·       מכונות מזל והימורים

·       מוצרים מתקלחים

לצד כל אלו ישנם עוד עשרות מוצרים אותם לא ניתן לייבא לישראל, כמו כן חלק מן המוצרים דורשים הבנה נרחבת בעולם היבוא מאחר וניתן לייבאם יחד עם קבלת אישורים נדרשים. לכן, אנו לא ממליצים להצהיר נואש כבר מן ההתחלה ולבדוק אל מול חברה המתמחה ביבוא מסחרי של מוצרים לישראל לשם בדיקת ואפיון המצב.


השלב האהוב עלינו: מיסים


כולנו היינו שמחים אם היה אפשר לדלג על השלב הזה אך השלב הזה מהווה חלק בלתי נפרד מן היבוא. כאשר אנחנו מדברים על מס יבוא אנו מדברים על מס המורכב משלושה מרכיבים: מס קנייה, מכס ומע"מ (מס ערך מוסף). יחד עם זאת, ישנם מוצרים הפטורים ממכס אך באותה נשימה מס קנייה ומע"מ נדרשים. תשלום מסי המכס והקנייה נעשים בהתאם לסיווג של רשויות המכס בהתאם לסוג המוצר – יבוא אישי ו/או יבוא מסחרי.

לא מעט אנשי עסקים המייבאים סחורה באופן מסחרי מתפלאים לגלות כי לאחר כל חישובי מסי הקנייה, המכס והמע"מ הרווח שלהם הוא שולי ו/או לא קיים בכלל. לכן, חברת Y.D.T מלווה למעלה מ – 40 שנה ללא לאות בתחום היבוא המסחרי ומאפיינת כדאיות עסקה, שילוח והזמנה.


בחירת חברה המתמחה ביבוא מסחרי: מלאכת מחשבת של ממש


אנו מאמינים כי בחירת חברה המתמחה ביבוא מסחרי היא מלאכת מחשבת של ממש, למעשה ישנם לא מעט משתנים אשר עלולים להשפיע בצורה ישירה על סכומי הכסף אותם אתם מוציאים ועל הבירוקרטיה אתם חווים כאשר אתם בוחרים חברה המתמחה ביבוא מסחרי. ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור נכון:

·       ניסיון של החברה – אחד הפקטורים המרכזיים בבחירת חברה לשם יבוא מסחרי הוא הניסיון שלה. הניסיון של החברה ילמד אותנו לא מעט עליה, על הדרכים היצירתיות בה היא מטפלת בדברים ועל הידע שלה בתחום. חברת השילוח TDY נוסדה בשנת 1977 ובעלת ניסיון של למעלה מ – 40 שנה בתחומי השילוח וההובלה הבינלאומיים.

·       מוניטין – ניסיון הוא בונוס אחד גדול אך אנו מאמינים כי ניסיון נשען גם על מוניטין, אנו מציעים לכם לבדוק מעט על מוניטין החברה איתה אתם עובדים. חברת השילוח TDY בעלת מוניטין רב בתחום היבוא ובעלת היסטוריה מרשימה עם היעדר תביעות ביטוח. הניסיון שלה, המוניטין שלה והקשרים אותם יצרה במרוצת השנים נותנים לה את האפשרות להעניק מחירי ביטוח נוחים לצד תעריפי אריזה ושילוח במחירים נוחים.

·       הבנה של השוק – חברה המתמחה ביבוא מסחרי צריכה להיות בעלת הבנה מקסימלית של השוק בו היא עובדת לצד התקנות והחוקים בשוק העולמי. חברת TDY היא חברה בינלאומית בעלת בסיסים במגוון מקומות ברחבי העולם – לאורך כל שנותיה חרטה החברה חדשנות, קדמה תוך כדי למידת השוק בצורה יום-יומית וכל זאת על מנת להקל על לקוחותיה.


יבוא מסחרי: האם אפשר ליהנות משקט תעשייתי?


כל אדם המתעסק בעולם הייבוא יודע שמדובר בעולם עם מגוון רחב של תקנות, חוקים ושאר ירקות. לא מעט מן המקרים ייבוא מסחרי טומן בחובו לא מעט הרפתקאות והתעסקות רחבה, כתוצאה מכך אנשים רבים תוהים מספר פעמים לפני שהם פונים לייבוא מסחרי. יחד עם זאת, ייבוא מסחרי לא צריך להיות מלאכה כל כך קשה בהנחה ואתם בוחרים נכון ועובדים עם חברה המתמחה בתחום. כאשר אתם עובדים עם חברה המתמחה בתחום הייבוא אתם יכולים לקחת צעד אחד אחורה וליהנות משקט תעשייתי כאשר אתם יודעים כי יש חברה המנהלת את כל התהליכים בצורה מקצועית וללא לאות עבורכם.


אמרתם יבוא מסחרי – אמרתם TDY


TDY הפכה במרוצת השנים לבחירתם הטבעית של מאות אלפי לקוחות ברחבי הארץ בכל הקשור לשירותי יבוא ושילוח. החברה הוקמה בשנת 1977 ומאז פועלת ללא לאות על מנת לספק שירות מקצועי, איכותי יחד עם קשת רחבה של שירותי שילוח והובלה בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו וליהנות משירותי יבוא מסחרי מקצועיים, אמינים ואיכותיים.


 

logo בניית אתרים