שילוח בינלאומי 

(טי די ווי) TDY היא מהחברות הוותיקות הפועלות בתחום השינוע הבינלאומי. TDY מספקת שרותי שילוח והובלה בינלאומיים מדלת לדלת לאנשים שעוברים דירה ממדינה למדינה ומבצעים רילוקיישן.
נאמנות ללקוחות, מחיר תחרותי, שנים של ידע מצטבר, נתיבים ייחודיים ללקוחות הזקוקים ליחודיות באיכות וברמת השירות. כל אלה מלווים אותנו והם נכסיה של TDY.
סוכני החברה משרתים את החברה ולקוחותיה על מטעניהם לאורך תקופה של למעלה מארבעים שנה.

חברת TDY

חברת TDY נוסדה בשנת 1977 בניו-יורק. לחברה ותק ונסיון של למעלה מ- 40 שנות נסיון עשיר בנושא של שילוח בינלאומי. בשיאה העסיקה החברה למעלה מ-100 עובדים בישראל ובארה"ב כשברשותה צוותי שילוח והובלה מקצועיים, משאיות ומחסנים – כל הדרוש לביצוע שילוח בינלאומי והובלת מטענים, בעיקר בין ישראל וארה"ב.


שילוח בינלאומי בים ובאוויר

חברת TDY עוסקת בשילוח מטעני יבוא ויצוא מסחריים בים ובאויר. כמו כן עוסקת החברה בשילוח מטענים אישיים כשירות ללקוחות פרטיים שזקוקים להעברת חפצים אישיים אל ישראל וממנה. במהלך השנים האחרונות ביצעה חברה TDY שינוי כיוון משמעותי ועברה למודל של Outsourcing – מיקור חוץ. במודל זה חברת TDY שילוח מסוגלת למקד עצמה בתפעול וניהול לוגיסטי בו רכש נסיון רב שנים ויש לה ערך מוסף רב ביותר במתן מענה יעיל ומהיר ללקוח.


רילוקשיין

חברת TDY שירתה את החברות הגדולות ביותר בישראל, בין לקוחותינו נמנו התעשייה האווירית, רכבת ישראל, אינטל, ישקר, אלביט,  אוניברסיטאות, בתי חולים ועוד. חברת TDY גם שירתה אלפי ישראלים בשילוח מטענם האישי מישראל ואליה (רילוקיישן).שירותים

מתוך מבחר נותני השירותים אנו בוחרים עבור הלקוח רק את הטובים שבהם: הטובה שבחברות הספנות, הטוב שבאורזים, הטוב והזהיר שבנהגים, הטוב שבסוכנים וכן הלאה. לקוחותיה של TDY מרוצים: מבחינתם, השירות שקיבלו הפך להיות טוב עוד יותר. הם חדלו לשמש "שפני ניסיון" של חברות שילוח והובלה למיניהן. TDY היא נקודת ההשקה היחידה והטובה ביותר לכל התחום הסבוך של שילוח בינלאומי.logo בניית אתרים