שילוח מכולותהיכולת של העולם המודרני להעביר כל דבר ממקום אחד של העולם לצידו השני, היא מופלאה. זה מתחיל עם תמונות העוברות דרך הטלפונים הסלולריים ומגיע כמובן עד כדי ציוד רב ומסיבי, המצריך משלוח במכולה. העברת ציוד בצורה בטוחה ומסודרת היא חשובה מאוד, ורלוונטית כיום להמון אנשים, הן במישור הפרטי והן במישור העסקי. כידוע, המשלוחים הרבים שעוברים כיום מצד אחד של העולם לצדו השני, הם בכמות גדולה, וסביב השעון, והדבר מתבצע כהלכה תודות לחברות מיומנות ומנוסות המציעות שירותי שילוח מכולות מקצועיים, המגיעות לכמעט כל נקודה בעולם.מה חשוב לדעת בנושא של שילוח מכולות ממקום למקום?

הנושא החשוב ביותר בתוך העולם של שילוח מכולות הוא כמובן הבטיחות. אנשים רוצים לקבל את הציוד שלהם או הציוד שהזמינו במצב טוב, וזאת למרות הטלטלות, שצפוי אותו ציוד לעבור, בין אם בים ובין אם באוויר או ביבשה. ככל שהחברה תהיה איכותית יותר, היא תדע להתמודד עם הציוד בצורה הטובה ביותר, הן כאשר מדובר במשלוחים קטנים והן כאשר אלה משלוחים גדולים יותר. בחברה יצטרכו לקשור את המוצרים היטב, ובנוסף, לספק ביטוח איכותי ואף לעמוד בנזקים, אם כאלו יקרו.האם שילוח מכולות רלוונטי לעולם העסקי?

שילוח מכולות יכול להיות רלוונטי עבור כל אחד מאיתנו, אם כי בעולם העסקי, התחום פותח דלתות חדשות עבור חברות מכל סוג. השילוח הקל והנוח מבחינה לוגיסטית מאפשר יצירה ושמירה על קשרים עם גורמים שונים מנקודות שונות על הגלובוס, בכך שאפשר לקבל ולשלוח משלוחים בצורה נוחה, וללא התעסקות מיותרת.איזה סוג של שילוח מכולות הוא הפופולארי ביותר?

יש כיום שלושה סוגים של שילוח מכולות והם נעשים דרך הים, היבשה והאוויר. משלוחים ימיים הם הבטוחים והמועדפים על פי רוב האנשים, מכיוון שהם גם זולים באופן יחסי. משלוחים אוויריים הם יותר מורכבים לוגיסטית, ומשלוחים יבשתיים לא כל כך רלוונטיים לשוק הבינלאומי. שילוח ימי יימצא מתאים בעיקר למשלוחים כבדים מעולם התעשיה, כלי הרכב וגם תעשיית המזון, כאשר זהו איננו דבר בטוח או ריאלי לשלח משלוחים כבדים מדי במטוס או במשלוחים יבשתיים.איך שילוח מכולות משרת לקוחות פרטיים?

העובדה שהעולם הפך לכפר גלובלי קטן קשורה להרבה מאוד אנשים. הנושא של מעבר דירה ורילוקיישן למדינות מרוחקות הוא מאוד נפוץ. אנשים אשר עוברים למקום מרוחק ורוצים להעביר רהיטים ו/או חפצים שונים, נדרשים לשלוח מכולה מלאה למקום אחר, ולעיתים לצד השני של העולם. האופציה של שילוח מכולה וגם אחסונה במקום מסוים לאורך זמן, מהווה שירות חשוב מאוד להרבה מאוד משפחות. בנוסף, יש לא מעט אנשים פרטיים שרוצים לשלוח משלוחים מנקודה א' לנקודה ב', מבלי שום הקשר עסקי. גם הם משתמשים בשירות של שילוח מכולות בים כדי ליהנות ממענה ברמה גבוהה.איזה סוגים של משלוחים ימיים יש?

יש שתי דרכים להעביר סחורה במכולות דרך הים. הדרך הראשונה היא מכולה מלאה, במה שרלוונטי בעיקר למשלוח גדול של תכולת בית או מוצר גדול במיוחד. התכולה נסגרת בתוך המכולה, ויוצאת למשלוח כאשר כל המכולה לרוב שייכת לאותו לקוח. הדרך השנייה היא מכולה משותפת. כלומר, רק מוצר אחד או חלק מהמוצרים שייכים ללקוח אחד, והשאר ללקוחות אחרים. כאן יש חשיבות גדולה למשלוח עם חברה איכותית, על מנת שכל מוצר ייארז בנפרד בצורה טובה, ויצליח להגיע ליעד במצב טוב.כמה זמן לוקח למכולה להגיע מנקודה א' לנקודה ב'?

הזמנים של המשלוחים משתנים ותלויים בהרבה גורמים, כולל מזג האוויר. לרוב, המכולות מצליחות לחצות את היבשות בפרק זמן של כשבעה ימים, פחות או יותר. חשוב לזכור שיש גם ענייני פריקה, אחסון ומכס, וכל התהליך יכול לקחת כשבועיים, תלוי במשלוח, בתוכן שלו ובגודלו. בכל מקרה, שילוח מכולות ימי הוא האפקטיבי ביותר למשלוחים גדולים, כאשר משלוח אווירי הוא על פניו מהיר יותר, אך בסופו של דבר, מצריך בירוקרטיה רבה יותר, לא מעט לוגיסטיקה ואף עלויות גבוהות, בהשוואה לשיטות אחרות.מה הופך חברה שילוח לטובה?

חברות שילוח מכולות רבות עובדות כיום בשוק, אך כדי לעבוד בצורה נכונה, צריך למצוא חברה שדואגת לארוז את המוצרים בצורה טובה ובמקביל דואגת לענייני הביטוח והלוגיסטיקה בצורה המוצלחת ביותר. חשוב לזכור שלא כל חברה מצליחה להגיע לכל מקום, ולכן תפוצה גם היא חשובה מאוד, במיוחד בימים בהם אנשים יכולים לבקש ולקבל רילוקיישן לכל מקום על הגלובוס.


 

logo בניית אתרים