שילוח והובלה בינלאומיים            משלוחים גדולים בארץ ובעולם

כל הדרכים מובילות ל- TDY

לנו ב- TDY למעלה מ-40 שנות ניסיון, מומחיות בכל תחומי השילוח הבינלאומיים ושירות ללא פשרות. אבל לא רק אנחנו אומרים זאת, גם הלקוחות שלנו מעידים על כך, ולראייה יש לנו מאות מכתבי תודה.
אז בפעם הבאה שאתם צריכים שירותי שילוח בעולם ובארץ, חייגו אלינו להערכת נפח מטענכם בחינם - ותוכלו גם אתם ליהנות משירות אמין ואחראי.


חברתנו מתמחה מזה ארבעה עשורים במתן שירותי משלוחים בינלאומיים באוויר, בים וביבשה. לצד הניסיון הרב והקשרים הענפים, הייחוד של חברתנו טמון בעבודה בשיטת מיקור חוץ, מה שמאפשר ללקוח ליהנות מספקי שירות מעולים ומגורם בעל ידע נרחב האחראי ומארגן את כל הפרויקט.

 

לאורך השנים זכתה חברתנו להערכה רבה במתן שירותי שילוח בינלאומי על ידי לקוחות מהמגזר המסחרי, העסקי והפרטי כאחד.


אכן, העבודה עימנו מקנה ללקוח תעריפי ביטוח נוחים במיוחד, גמישות בבחירת חברות שילוח בינלאומי בהתאם לדרישות, לצרכים ולביצועים, ושילוב של יכולות בין חברות שילוח בישראל ובחו"ל המביא למענה הטוב ביותר במחירים משתלמים במיוחד.

 

אז למי שמחפש חברת הובלות בינלאומית אנו מציעים מענה שלם תחת קורת גג אחת, בין אם מדובר באנשים המבצעים רילוקיישן וצריכים להעביר דירה לחו"ל, יצואנים ויבואנים בשילוח מכולות מלא  או קונסולידציה, מטענים חריגים ועוד.


אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולראות כיצד מתנהלת חברה בעלת ניסיון עשיר ומוניטין מצוין שתחום שירותי המשלוחים הבינלאומיים.

 

להצעת מחיר מהירה>>

מאמרים חשובים

רילוקשיין


מבצעים רילוקשיין? חוזרים לארץ? חברת TDY תדאג להעביר את חפציכם האישיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר לביתכם החדש במהירות וביעילות.

קרא עוד

שילוח בינלאומי

חברת TDY הינה מהחברות הוותיקות ביותר הפועלות בתחום השילוח הבינלאומי: מטענים קוניסלדטורים, ממטעני LCL, FCL, מטענים קונבנציונאליים ועוד.

קרא עוד
logo בניית אתרים