שירותי עמילות מכס

 

שירותי עמילות מכס מסייעים בשחרור מהיר, יעיל ובטוח של משלוחים, מטענים וסחורות ממכסים בישראל ובכל מקום אחר בעולם. בימינו שירות זה נעזר באמצעים טכנולוגיים חדישים לרבות שחרור אלקטרוני עוד כשהמשלוח עוד נמצא בדרכו, מעקב און ליין אחר התקדמות המשלוח ועוד. כל זאת לצד סיוע של אנשי מקצועי מיומנים המטפלים בשחרור משלוחים מורכבים מהמכס שנדרשים בטיפול והליך מיוחד.

 

הצורך בשירותי עמילות מכס

כל מטען המגיע לגבולות מדינת ישראל או כל מדינה אחרת חייב לעבור דרך בקרת מכס עם בחינה של היתר הכנסת הסחורה ובאם היא נדרשת בתשלומי מיסים ואגרות. מדובר בהליכי ייצוא וייבוא של סחורות שיש לבצעם כראוי ללא טעויות העלולות לטרדה ובזבוז של זמן וכסף.

לפיכך שירותי עמילות מכס מקצועיים נחוצים לגורמים רבים במשק, בייחוד לחברות העוסקות באופן שוטף בייבוא וייצוא של מטענים וסחורות. השירות מטפל בכל ההליך הבירוקרטי, מייעל אותו, מונע טעויות, תסבוכות ובעיות, וחוסך הרבה מאוד זמן וכסף.

 

תפקיד עמילי מכס

עמילי מכס הינם אנשי מקצוע עם הבנה וידע נרחב ועדכני בנושאי סחר בינלאומי, שיש להם את הסמכות לייצג לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים מול רשויות המכס, ומשמשים כבאי כוחם וכנאמנים של גורם מייבא או מייצא מול נציגי שלטונות המכס. כאמור, שירותי עמילות מכס מקלים את הליך ייבוא וייצוא של סחורות, מטענים ומשלוחים. השירות כולל טיפול בכל הליכי שרשרת לוגיסטית, בכל הליכי הבירוקרטיה ובכל הניירת הקשורה והנדרשת על ידי רשות המכס.

זאת לצד כל ביטוח נדרש עבור המשלוח ובמידת הצורך הוצאת כל היתר נדרש מהרשויות השונות, כמו מכון התקנים, משרד הבריאות וכדומה. כמו כן, בימינו שירותי עמילות מכס מקצועיים משלבים טכנולוגיות ממוחשבות, חכמות ומתקדמות עם יכולת מעקב און ליין בזמן אמת אחת המשלוח.

 

 מרכיבי שירותי עמילי מכס

תפקידן של חברות מקצועיות בתחום עמילות המכס מורכב מקשת רחבה של פעולות הכוללות בין היתר:

 

  • הכוונה וייעוץ בכל הקשור להסכמי סחר בין מדינות שונות.
  • הערכה וסיווג של מטעני יבוא וייצוא עוד טרם שילוחם, מה שאפשר לדעת מראש את ההליך שיש לעבור ואת עלות המס הצפויה.
  • סיוע באחסון ואריזת המשלוחים באופן נכון ובטוח.
  • הכרות מעמיקה עם הסכמים ואמנות בינלאומיות שונות, כמו קרנה אט"א, אמנות מכס, קניין רוחני, חיטוי אריזות עץ, סחר בבע"ח ועוד.
  • הכרות עם דרישות ביטחון של מדינות שונות למניעת פעולות טרור.
  • תשלום מלא של כל האגרות והמיסים השונים הנדרשים על ידי רשויות המכס.
  • ליווי מלא וצמוד עד שחרור של הסחורות מהמכס.
  • טיפול בסחורה לאחר שחרורה, למשל אחסונה הנאות במחסנים ותיאום העברתה עם משלוח יבשתי ליעדה.
  • טיפול בכל הקשור לתביעות, גירעונות, פיקדונות וערבויות וכל טיפול בסחורות בלתי נתבעות.

 

חברה מקצועית ומיומנת

 

כדי לזכות בשירותי עמילות מכס כמה שיותר טובים ויעילים יש חשיבות רבה לרמת המקצועיות, הוותק והניסיון של מספקת השירות. הנתונים באים לכדי ביטוי בכלים ויכולת לטפל בכל סוג של משלוח ימי, יבשתי או אווירי, תוך היכרות ועמידה בדרישות המכס של כמה שיותר מדינות בעולם, ויכולת לספק כיסוי אמין כמה שיותר נרחב.

 

כמו כן, הניסיון של חברה ניכר בהכרות מעמיקה עם דרישות מכס ייחודיות עבור ענפים ותעשיות, כמו תעשיית הרכב, ההייטק, הבריאות ועוד. הדבר הניכר בין היתר בהכנה מראש של כל הניירת הנדרשת בהתאם לחוקי ייבוא וייצוא באותה מדינה. בנוסף, חברה מקצועית בתחום כדוגמת TDY, תעבוד עם כל תוכנות המכס החדישות ביותר, כמו  מעקב און ליין אחר התקדמות המשלוח והסדרי כניסה ושירות הגשה מרחוק.

 

 

 

logo בניית אתרים