שליחות מדלת לדלת

 

לאורך השנים האחרונות התפתח מאוד הענף של שליחויות מדלת לדלת, עקב הביקוש הגובר לשירות זה מצד חברות וארגונים שונים. אכן, בעשור השלישי של שנות האלפיים עסקים ומוסדות רבים מתבססים על שליחות מדלת לדלת, ויש לכך סיבות מוצדקות. מדובר בשליחויות הנעשות על ידי חברות בעלות מומחיות מיוחדת, הניכרת בין היתר בציי הרכבים, ביכולת לטפל בשליחויות בינלאומיות באוויר ובים, במרכזי לוגיסטיקה מתקדמים, וכמובן גם באחריות מקצועית גבוהה.


מהם היתרונות של שליחויות מדלת לדלת

בין אם אלו משלוחים בארץ מדלת לדלת או משלוחים המבוצעים בין מדינות, יש לשירות זה מספר יתרונות חשובים. בראש ובראשונה, מדובר במעין שירות VIP שבו לוקחים מסמך, חבילה או כל פריט אחר באופן ישיר אל סף דלתו של הנמען. למי זה יכול להתאים? למשל, למשרד עורכי דין אשר כחלק מעיסוקו שולח מסמכים רגישים אל לקוחותיו או אנשים אחרים המעורבים בהליכים משפטיים, וכאן ישנה חשיבות עצומה לוודאות המסירה ולכך שלא יגיע חלילה לידיים הלא נכונות.


אכן, שליחות מדלת לדלת מאפשרת לדעת באופן מוחלט כי מרגע שהמסמך או החבילה נמסרו לשליח הם לא יעברו בידיים נוספות ויגיעו רק אל ידי הלקוח. שירות שכזה נחוץ לא רק למשרדי עורכי דין אלא לשורה ארוכה של מוסדות ממשלתיים וציבוריים. אבל יותר מכך, שילוח מדלת לדלת נחוץ לחברות וארגונים הפועלים במגזר העסקי והמסחרי.

 

כידוע, לאורך העשורים האחרונים הפכה רשת האינטרנט לגורם משמעותי וחיוני כזירת מסחר, והביאה עימה שינויים מפליגים בהרגלי הצריכה. אחד השינויים האלו הוא היכולת של צרכנים להזמין מוצרים שונים אונליין ולקבלם עד לפתח הבית. אמנם, תמיד ניתן להיעזר בשירותי הדואר של ישראל או במדינה אחרת, אך פעמים רבות הלקוח מבקש יותר מזה: הוא רוצה לקבל את המשלוח במהירות וביעילות, ממש עד לפתח ביתו, ולא עם קו חלוקה שמגיע מדי פעם לאזורו.

 

שילוח מדלת לדלת מאפשר להגביר באופן משמעותי את רמת השירות ללקוחות, ובעיקר כאשר מדובר בפריטים בעלי ערך ומשמעות מיוחדת. למשל, אם מדובר במוצרים העלולים להינזק דרך בעודם מטולטלים בין קופסאות אחרות ומחליפים ידיים, שליחות מדלת לדלת מבטיחה כי השמירה עליהם תהיה קפדנית ככל שאפשר לבקש.


וכמובן, השירות גם מאפשר יעילות, דיוק וגמישות גבוהה מבחינת מערך השיווק וההפצה של החברה או העסק, שכן ניתן לסגור מול חברת השילוח בדיוק את התאריך והשעה לאיסוף המשלוח, את המקום המבוקש כמו משרד או מפעל, ואת הכתובת והשעה שבה יש למסור את הפריט אל הנמען.


שקט תעשייתי לכולם

משלוחים בארץ מדלת לדלת, או משלוחים בחו"ל מספקים בשורה התחתונה שקט תעשייתי לכל המעורבים. בין אם מדובר במשלוח בעל ערך כספי או רגשי רב, בסחורה או במסמך רגיש של עורכי דין, רואי חשבון או מוסד ממשלתי, או בכל פריט אחר – ישנה ידיעה שהמשלוח עובר מיד המוסר ליד השליח ואל יד הנמען ללא התערבויות אחרות, בלי לבזבז זמן ובלי טעויות, נזקים או סיכון לאובדן של הפריט.

 

יחד עם זאת, על מנת ליהנות מהיתרונות הללו יש לבחור באופן מושכל את חברת השליחויות, וזאת לפי מספר בירורים מקדימים. ראשית, כמו בכל תחום ישנה עדיפות לחברות בעלות ותק רב, כדוגמת TDY, שכן הדבר מעיד על חברה שידעה ויודעת לספק מענה מצוין לשביעות רצונם של לקוחותיה. בנוסף, הניסיון בהחלט מתבטא בידע מעמיק והיכרות עם שיטות ופתרונות המשפרים את רמת השירות ובהתאמה אישית לצרכי הלקוח.

 

בנוסף, יש לוודא כי החברה כבר ביצעה בעבר שליחויות מדלת לדלת עבור סוג הפריטים המבוקש. כמובן שצריך גם לבדוק שהיא באמת נותנת מענה לאזורים המבוקשים בישראל, ואם מדובר בשליחויות מעבר לים שהיא אמונה על משלוחים מדלת לדלת גם דרך האוויר או בים. כמו כן, יש לוודא שהחברה מסוגלת לעמוד בדרישות שלכם, בין אם אתם צריכים משלוח חד פעמי או שירות לאורך זמן, מבחינת אילוצים של לוחות זמנים והשירות שאתם מספקים ללקוחות ולגורמים העובדים אתכם.

 

שימו לב גם לכך שהחברה מחזיקה את כל הביטוחים הנדרשים, כך שבמקרה של תאונה בדרך חלילה תהיה השתתפות של חברת הביטוח במימון הנזקים. בקיצור, ודאו שיש מאחורי החברה גורמים רציניים ואחראיים, וגם מערך טכנולוגי עם מוקד שיודע תמיד היכן מצוי המשלוח, האם הוא נמסר וכל פרמטר אחר – עם יכולת לעדכן אתכם באופן שוטף. ולבסוף, תמיד כדאי גם לבחון את העלויות ובוודאי אם מדובר בשירותים שוטפים לאורך זמן.


אין סיבה שלא לבחור בהצעת המחיר הכי משתלמת, כל עוד היא איננה באה על חשבון המקצועיות של החברה והשקט הנפשי שלכם. זכרו כי שליחות מדלת לדלת אמנם עוברת דרך חברה חיצונית אך למעשה היא מהווה שלוחה של פעילותכם, ולנמען אין זה משנה למי משתייך השליח. אז הקפידו לבחור את החברה בהתאם לנושאים המתוארים לעיל, ואם מצאתם כמה חברות העומדות בקריטריונים השוו את מחיריהן.

 

 

 

 

 


 

logo בניית אתרים