משלוח לארצות הברית


משלוח לארצות הברית בדרך הטובה ביותר

רוצים להעביר משלוח לארה"ב? כדאי לכם לעבוד עם חברה מנוסה שמכירה את השוק האמריקאי כדוגמת טי די ווי (TDY), הפועלת בתחום כבר ארבעה עשורים ומנהלת סניף מצליח בישראל. החברה מספקת את שירותיה בשיטת מיקור חוץ עם צוות מיומן ואחראי של עובדים מול מיטב הספקים בארה"ב.

 

חברה ממומלצת עבור משלוחים לארה"ב

לחברתנו יש ניסיון של מעל ארבעים שנה בכל הקשור אל שילוח לארה"ב, לרבות שירותי שילוח מדלת לדלת לצרכי רילוקשיין ושירותי שילוח מסחרי בינלאומי. יש לנו ניסיון עשיר בכל הקשור לאריזה והליכי שילוח מתקדמים ועדכניים, לצד תעריפי ביטוח נמוכים ומשתלמים. הפעילות הענפה שאנו מקיימים בארה"ב הובילה למערך קשרים ושיתופי פעולה מעולים מול מגוון חברות אמריקאיות מובילות בתחום.


ממגוון זה כל לקוח יכול לבחור בספקים המתאימים לו ולזכות בהתאמה מלאה לנתוני השוק האמריקאי הדינאמי. כמו כן, שיתופי הפעולה מספקים ללקוחות שלנו מנעד רחב של שירותים בסטנדרים גבוהים ביותר, וכל זאת לצד תעריפים אטרקטיביים, איכות ואמינות ללא פשרות.


משלוחים עסקיים לארה"ב

בהיותו הכלכלה הגדולה בעולם, ישראלים רבים נמצאים בעסקי מסחר עם השוק האמריקאי.  כפועל יוצא מקשרים אלו עולה גם הצורך בשילוח לארה"ב לצרכי ייבוא וייצוא של סחורות, מוצרים, חומרי גלם ועוד. את השילוח ניתן לבצע באמצעים שונים בהתאם למידת הדחיפות, מאפייני המטען, יעד בארה"ב, הגדרות תקציב וייעוד.

 

למשלוח לארצות הברית יש לצרף בשפה האנגלית חשבונית מסחרית, פירוט המקום בו הסחורות יוצרו, תיאור ברור של הסחורות, קוד מכס ומספר זיהוי של המעסיק. בכדי לעמוד בדרישות השילוח באופן נכון וללא טעויות ועיכובים מומלץ לבצעו עם חברת שילוח מקצועית המכירה היטב את השוק האמריקאי. חברה כזו תספק שירותי שילוח בהתאמה אישית בכל רמת דחיפות נדרשת וברמה גבוהה של גמישות לדרישות אישיות.

 

משלוח לארהב עם חברה מקצועית כולל לא רק שילוח בינלאומי אלא גם העברת המשלוח לכל יעד פנימי בתוך ארצות הברית, בכל מדינה ואזור בעזרת אמצעי הובלה מתאים שיכול להיות יבשתי כגון משאיות או רכבות, ימי עם ספינות ומעבורות או אווירי.

 

מענה שלם לצרכי שילוח מסחרי

עימנו תזכו למענה שלם עבור צרכי שילוח מסחרי לארה"ב, הכולל מגוון שירותים לרבות  ייעוץ בניהול נכון של המשלוח לארה"ב, סיווג מקדים של הסחורות ושירותי מכס, ארגון כל צרכי המשלוח לרבות טיפול במטענים חריגים, וכן שירותי שילוח אווירי בינלאומי בקונסולידציה, שילוח בים ובאוויר עם שירות מדלת לדת, שירותי Drop Shippments, מעקב בזמן אמת אחר המשלוח, מחירים משתלמים ועוד.

 

שילוח לארה"ב לרילוקיישן

בין הסיבות השונות עבור משלוח לארצות הברית מישראל, בולט הצורך בשילוח עקב  רילוקשיין. כבר שנים רבות שמעבר לארה"ב שכיח בקרב ישראלים משכבות אוכלוסייה שונות ועקב קשת רחבה של מניעים. יש מי שנשלח לעבוד בארה"ב ומי שקיבל משרה נחשקת באמריקה. כמו כן, יש כאלו הבאים ללמוד באקדמיות המעולות של ארה"ב ואחרים מוזמנים ללמד בהן. יש גם רבים אחרים בעלי אזרחות אמריקאית שרוצים לנצלה כדי לשפר את איכות חייהם.

 

בכל מקרה, המעבר לארה"ב נדרש בפרוצדורת משלוח של תכולת בית לרבות ריהוט, מכשירי חשמל, בגדים, חפצי אומנות, פריטים שבירים וכדומה. את המשלוח ניתן לבצע דרך הים או האוויר בהתאם לכמות, גודל ומשקל המטען ומידת דחיפות הגעתו. במידת הצורך ניתן לפצל את המשלוח לדברים דחופים שיעברו באוויר, ופחות דחופים דרך הים.

 

חשוב לבצע את ההליך באופן נכון ויסודי עם רישום מלא של כל מטען, צילום פרטיו ועוד.

כדי לעשות זאת על הצד הקל, המהיר והחסכוני ביותר מומלץ לבצעו עם חברות שילוח מקצועית שתעזור לכם להתארגן ותדאג לכל צורך לוגיסטי ובירוקרטי, עם מעקב בזמן אמת אחר המשלוח ומילוי של כל טופס ותשלום כל אגרה ומס. זאת לצד שירות מלא מדלת לדלת שמטפל בכל נושא ההעברה מביתכם בישראל ועד לבית החדש בארה"ב.


להתכונן נכון לרילוקיישן

כדי ליהנות ממעבר כמה שיותר מוצלח של תכולת ביתכם מהארץ לארה"ב, יש חשיבות רבה לאופן שבה אתם מארגנים את ההליך הכולל מספר שלבים בסיסיים:

 

  • הגדירו במדויק מתי אתם מגיעים לארה"ב ודאגו שתכולת הבית תגיע לפניכם ותחכה לכם במחסן ייעודי. את התכולה עצמה יש לתכנן לפריקה בבית החדש כשאתם נוכחים.
  • הכינו מראש את כל הניירת הנדרשת למעבר והכירו מראש את כל הגורמים והרשויות שעימם תידרשו להתנהל בארה"ב.
  • מעבר לארה"ב הוא זמן מצוין להפטר ממה שלא צריך, ישן ובלוי. העבירו לארה"ב רק פריטים יקרי ערך שאתם באמת צריכים בדגש על פריטים בעלי ערך אישי. זכרו שבארה"ב תוכלו לקנות את פריטי הבית במחיר משתלם.
  • צרו קשר עם חברה מקצועית שתעזור לכם באריזות ודאגו לתעד את כל הפריטים ברשימה מסודרת הכוללת צילומים.
  • האריזה תתבצע תוך מעבר מסודר מחדר אחד לשני, ומפריטים פחות שמישים ליותר שמישים.
  • חברה מקצועית גם תוכל להעביר לכם חפצי ערך כמו מחשבים אישיים, רק אל תשכחו לעשות להם גיבויים ולקחת אותם אתכם.

משלוחי מכולות לארה"ב

מכולות אמצעי שילוח נפוץ לארה"ב וממנה, בין אם לצרכי מסחר או לצרכים פרטיים. כדי שהמכולות יגיעו בבטחה ליעדן יש חשיבות רבה לארגון וסידור נכון של תכולתן באופן שיוכל לעמוד בטלטלות הצפויות, דבר הנכון לכל קנה מידה של משלוח במכולה - בין אם עבור מכולה שלמה או עבור שימוש משותף במכולה. המכולות מועברות לארה"ב לרוב דרך הים ובתוך ארה"ב הן משונעות על ידי רכבות או משאיות, כאשר ההגעה ליעד משתנה בהתאם למיקום המדויק שיש להגיע אליו. מהירות העברת המכולה תלויה רבות במעקב אחר התקדמותה וביצירת תיאום מלא בין הגורמים השונים האחראים להובלה.

 

 

 

 


 

logo בניית אתרים